ווידאו
ווידאוגלישה ← אייריש קופי ענקי: גולש הולנדי מגלה את מולאגמור

אייריש קופי ענקי: גולש הולנדי מגלה את מולאגמור

מאת יואב נקש ינואר 28, 2017

כשתומס חרוטוולד (Tomas Grootveld) שמע ששני חבריו ההולנדים נוסעים לעשות טואינג במולאגמור אירלנד, הוא התלווה אליהם עם המצלמה. מכיוון שבמדינתו יש רק קומץ קטן מאוד של גולשי גלים גבוהים, זו היתה הזדמנות פז עבורו לראות את האקשן במו עיניו.

הם שהו בעיירה בבאנדורן (Bundoran) הקרובה למולאגמור ולאחר עשרה ימים של מזג אוויר לא יציב, לבסוף הגיע היום שלו כולם חיכו... וזה היה ענק מימדים! ככל הנראה הגלים הגבוהים ביותר שעליהם רכבו אי פעם גולשים ממוצא הולנדי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים