ווידאו
ווידאוגלישה ← איש הברזל של הים: ליירד האמילטון בדוקו מרתק על חייו

איש הברזל של הים: ליירד האמילטון בדוקו מרתק על חייו

מאת יואב נקש ספטמבר 22, 2017

האם יש עוד דבר שלא נאמר על "איש הים" הכי גולש בעולם? האדם שהמציא את ההידרופויל ושמצא את גל המילניום; הגולש שהמציא את גלישת הטואו-אין ומצא את הסאפ. ליירד האמילטון בן ה-53 הוא דמות חשובה וחלוצית בענף הגלישה. ביזניס מן מצליח ואיש משפחה מסור. הוא אדם העשוי מחומר אחר, איש ברזל שלא מחליד בים. הוא בנוי לתלפיות וניחן בכשרון ענק בכל הקשור לספורט הים.

דוקו חדש שיצא לאקרנים בקרוב מגולל את סיפור חייו של הגולש הגדול. הסרט "Take Every Wave" מציג את האישיות המורכבת והמרתקת שמאחורי הדמות השרירנית שגולשת על הגבוהים שבגלי הים ועל האדם שתמיד מחפש ומוצא אתגר חדש בחייו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים