ווידאו
ווידאוקצרים ← האם טואינג רחפנים יהיה הדבר הבא בסנובורד וגלישה?

האם טואינג רחפנים יהיה הדבר הבא בסנובורד וגלישה?

מאת יואב נקש פבואר 07, 2016

דברים גדולים מתחילים בקטן. הם מתחילים עם ילד חמוד על סנובורד, חובש קסדה, שנגרר על השלג עם רחפן. האם זו ראשיתה של מהפיכה בתחום הסקי והסנובורד? האם ענף הטואו-אין (Tow-in) עם אופנועי הים שננהגים על ידי אדם אחר, יהפוך בעתיד לאופרציה אישית עם אביזר שמרחף באוויר? תחשבו על זה. בלי להסתמך על רוח וכיוונה (כמו מצנח הקייט) ומבלי להשתמש בכלי שייט מזהמים, הרחפן יכול לעשות את אותה העבודה מהשמים - DroneBoarding.

נסחפנו? אולי קצת. ישנה עדיין דרך ארוכה בשביל שלרחפן יהיה מספיק כוח גרירה מבלי שיצטרך מנוע של מסוק וגם עדיין צריך מישהו שינחית אותו אחרי שמשחררים את האחיזה מהחבל. ובכל זאת, נחמד לפנטז על העתיד... לרחף במחשבות על הים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים