ווידאו
ווידאוגלישה ← מאליה מנואל מכוונת גבוה את עתיד ספורט גלישת הנשים

מאליה מנואל מכוונת גבוה את עתיד ספורט גלישת הנשים

מאת יואב נקש מאי 22, 2015

בגיל 14 היא הייתה לגולשת הצעירה ביותר שזכתה אי פעם בתחרות ה- US Open, כיום מאליה מנואל (Malia Manuel) מהוואי היא אחת מ-10 הגולשות הטובות ביותר בעולם ומקצוענית בסבב ה-WSL. ענף גלישת הנשים עשה כברת דרך והגולשות של היום הן הרבה יותר מעיזות והולכות על הרבה יותר גדול מכפי שעשו אי פעם. הנשים של היום מצמצמות רווחים מהיכולות שהיו נחלתם הכמעט בלעדית של הגברים. כיום, ההזדמנויות לנשים בגלישה הן אינסופיות והן זוכות למושא הערצה על יכולותיהם הספורטיביות. אז מה נדרש בכדי להגיע לרמה הגבוהה ביותר של גלישה מקצועית? איך נשים צריכות להיות מיוצגות בספורט? מליה מנואל עונה על השאלות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים