ווידאו
ווידאוגלישה ← להתבודד או להתמודד: הגולש מסנטה קרוז מעדיף לגלוש

להתבודד או להתמודד: הגולש מסנטה קרוז מעדיף לגלוש

מאת יואב נקש מאי 01, 2020

זה מרגיש כמו חבלי לידה. בכל יום שעובר אנו מחכים לבשורה: "רשאים ללכת לגלוש". אבל משום מה ההודעה הזו אינה ממהרת להגיע. מצבנו בישראל אינו שונה ממקומות אחרים בעולם שגם שם חל איסור ללכת לגלוש בגלל ההנחה שזה מסוכן - בלי לחשוב שההנחיה הזו מסוכנת לנפש לא פחות מכך.

סנטה קרוז בקליפורניה נראית כמו עיר רפאים וסאם קופיי החליט שאם כבר מבודד ומסוכן אז עדיף להתמודד עם המציאות ולעטות מסיכת אב"כ בזמן גלישה. ציניות שמהולה בסשן גלישה משובח ומראות אפוקליפטים שאנו מחכים שיגמרו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים