משלחת הנוער הישראלית בספרד - 2006

מאת יואב נקש יולי 25, 2006

תחרות בינלאומית בספרד של המשלחת מישראל - בנובמבר 2006 יצאה נבחרת הנוער של ישראל בגלישת גלים לתחרות היורו-ג'וניור שנערכה בצפון מערב ספרד, בחוף דוניניוס (FERROL). הקליפ הבא עם הקצב הלטיני לקוח מאחד הימים הראשונים שלפני התחרות, הים היה נמוך אז ניצלנו את הרגע לאימון - קבלו אותם נבחרת הנוער הצעירה גילם 14 - 17, אבל עתיד גדול לפניהם - טל חזן(אשדוד), עומר קצנלבוגן(חיפה), גיל קרן(TLV), כפיר אילוז (חיפה), ברק כהן(אשקלון), יוני סעדון(חדרה מקום 8) ו.... יוני קליין כמובן. תוכלו לקרוא עוד על התחרות הנ"ל בחדשות הגלישה.

 
שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים