ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← גאווה ישראלית: ליאור סופר אלוף העולם בוויקבורד כבלים לשנת 2016

גאווה ישראלית: ליאור סופר אלוף העולם בוויקבורד כבלים לשנת 2016

מאת יואב נקש נובמבר 14, 2016

ליאור סופר חוגג ואנחנו איתו! אלוף העולם משנת 2014 משחזר את ההצלחה וקוטף את מדליית הזהב באליפות העולם בסקי מים כבלים לשנת 2016 שנערכה במקסיקו. הווייק-סרפר בן ה-31 לא היה היחיד שעלה אל פודיום המנצחים שכן יחד איתו הגיעו להישגים מעוררי הערצה גם גיא פירר בן ה-19 שזכה במדליית הארד בסבב הבוגרים, והגולשת אורי בוז'ו-מסרי שזכתה במדליית הכסף במקצוע הווייקסקייט.

"השנה הזו הייתה מאוד קשה עבורי", אומר סופר. "התחרתי עם פציעות שהגבילו אותי מאוד. אז להגיע למקסיקו על תקן האנדרדוג ולסיים עם תואר אלוף העולם זה לא נתפס. אני לא יכול לתאר את ההרגשה!"

ליאור סופר אלוף העולם בוויקבורד כבלים בפעם השנייה בתוך שנתיים.

לידיעתכם, החברים מישראל התמודדו נגד 158 מתחרים שהגיעו מ-28 מדינות ברחבי העולם. זהו הישג אדיר שמציב את הספורטאים הישראלים בשורה הראשונה בענף הוויקבורדינג העולמי. אנו שולחים לכל החברים התותחים איחולים לבביים על הישגיהם ומודים להם על הגאווה הגדולה שהעניקו לנו. כל הכבוד!

מימין לשמאל: המאמן עמרי בר נתן, אורי בוז'ו-מסרי, גיא פירר וליאור סופר (תמונה: התאחדות איילת)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים