ווידאו
ווידאוגלישה ← חלום של צינור: זה יכול היה להיות אתם אבל זה אנת'וני וולש

חלום של צינור: זה יכול היה להיות אתם אבל זה אנת'וני וולש

מאת יואב נקש אוגוסט 13, 2015

זה בקלות היה יכול להיות חלום אבל זו המציאות של אנת'וני וולש (Anthony Walsh) - גל מושלם עם נוף זריחה שניבט מתוך האור שבקצה המנהרה הזהובה. אחד ויחיד. מה צריך יותר מזה? גל אחד שכזה הוא אוצר שרק אחד שיודע לגלוש כמו וולש יכול לשים עליו את גלשנו עליו. אבל אל תגידו נואש, גם אתם יכולים להיות וולש אם תשכימו להתעורר לבוקר אינדונזי קסום שכזה... ואל תשכחו לצלם את האוצר עם הגו-פרו שגם לנו יהיו חלומות מזהב :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים