ווידאו
ווידאוגלישה ← עניין של גנטיקה: מייקל וקוקו הו גולשים בול אותו הדבר בסרף ראנץ'

עניין של גנטיקה: מייקל וקוקו הו גולשים בול אותו הדבר בסרף ראנץ'

מאת יואב נקש ספטמבר 28, 2019

גלישה זה עניין של גנטיקה והכשרון עובר בתורשה. אם אתם רוצים הוכחה לכך צפו במסך המפוצל הבא של האב וביתו לבית המלוכה של משפחת הו. הגולש האגדי מייקל הו - אחיו של דרק אלוף העולם לשנת 1993 - הוא גם אביהם של אלופי הגלישה מייסון וקוקו. בביקורם האחרון בסרף ראנץ' מייקל וקוקו תועדו גולשים על הגל המושלם בסגנון שנראה בול אותו הדבר כשאפילו הביצועים נראים מסונכרנים. קופי פייסט על הגלים. מדהים!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים