ווידאו
ווידאוגלישה ← להכנס מהחוף לגלוש בנזארה זו משימה שמתאימה רק לדבקים במטרה

להכנס מהחוף לגלוש בנזארה זו משימה שמתאימה רק לדבקים במטרה

מאת יואב נקש פבואר 08, 2018

להכנס לים מפלאיה דו נורטה זה לא תמיד הרעיון הכי טוב ולבטח לא משימה קלה. אבל למי שאין את הקשרים בנמל נזארה לתפוס טרמפ עם אופנוע ים, ימצא את עצמו נאבק עם שבירות גלי ענק בעודו עומד על החוף.

מצב שכזה נתפס בעדשת המצלמה. גולש רוסי בשם סרגיי מיסובסקי היה מספיק נחוש לגלוש בספוט הנודע ובמשך 11 דקות ארוכות הוא נאבק עם זרמי הים. מיסובסקי הוכיח שעם התמדה ודבקות במטרה אפשר לעשות דאק דייב גם מתחת לגלי ענק (דרך אגב, אם תשאלו את המקומיים הם יגידו לכם שבהרבה מאוד מקרים היציאה יותר קשה ומסוכנת מהכניסה).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים