ווידאו
ווידאוגלישה ← איטאלו פריירה גולש עם מסר סביבתי בקמפיין 2030 של הליגה העולמית

איטאלו פריירה גולש עם מסר סביבתי בקמפיין 2030 של הליגה העולמית

מאת יואב נקש פבואר 12, 2021

בימים נטולי תחרות ה-WSL מעלים את המודעות והצורך בשמירה על ניקיון הימים והאוקיאנוסים. היוזמה השאפתנית היא לתחום 30 אחוזים מכלל שטחו של הים לשמורות מוגנות עד השנה 2030. הקמפיין שזכה לקיצור הקליט 30X30 נעזר בגולשים מקצוענים אנשי מדע וסביבה להעלאת המודעות הציבורית. בעזרת עצומה מקוונת, מקווים בליגה להשיג מספיק חתימות שאותם יוכלו להגיש באופן רשמי לאו"ם על מנת שיביאו את החזון לכדי מימוש.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים