ווידאו
ווידאוגלישה ← בדל על הגל: ג'ק ג'ונסון מעביר מסר עם גלשן העשוי מ-4000 בדלי סיגריות

בדל על הגל: ג'ק ג'ונסון מעביר מסר עם גלשן העשוי מ-4000 בדלי סיגריות

מאת יואב נקש ספטמבר 02, 2019

כשאנו רוצים לקרוא לשינוי אנו צריכים לעשות מעשה. אנו צריכים להעביר מסר בצורה ברורה וזמינה לכולם, לא רק במימד הוירטואלי, כי אם בצורה כזו שתבוא לביטוי בשטח ובאופן גשמי. בדלי הסיגריות מהווים את אחד ממקורות הזיהום הגדולים ביותר של הים וג'ק ג'ונסון בחר להתמקד בנושא ולהופכו למוחשי עם בנייתו של גלשן העשוי מ-4000 בדלים שלוקטו בניקיון חופים.

גלשן הפיש הזו הוא יצירת מופת שמצליח לתפקד מעולה על הגלים ולא פחות מכך גם בהגברת המודעות על היבשה. הגלשן הוצג באירועי הסברה שונים והפך לאטרקציה על החוף. הוא מעורר סקרנות רבה ודיון ער לגבי המפגע הסביבתי של הפילטרים המזהמים אל מול הצורך שבהפסקת הרגלים מגונים (עישון וזריקת הבדל כלאחר יד), נקיון יזום ושימוש חוזר בפסולת לכדי מוצר שיש בו שימוש.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים