ווידאו
ווידאוגלישה ← אב למופת ובן לתפארת: שיין דוריאן מחנך את בנו בדרך הפרא

אב למופת ובן לתפארת: שיין דוריאן מחנך את בנו בדרך הפרא

מאת יואב נקש יולי 19, 2016

שיין דוריאן הוא אחד מאותם אנשים שאי אפשר שלא להעריץ... צנוע במידותיו, נעים בהליכותיו וגולש גלי ענק אמיץ ומוכשר. הגולש מהוואי הוא אגדה בחייו. עם רקורד עשיר על גלי הים, בגיל 43 דוריאן מפנה את זמנו לטיפוחו של הנצר המשפחתי שימשיך את דרכו וילמד את ערכי החיים. לבנו ג'קסון הוא מנחיל את אשר הוא יודע ולא רק בגלישה, אלא גם במרחבי הטבע הפראיים ובציד עם חץ וקשת.

בסרטון הבא אנו מתלווים לג'קסון דוריאן ולאביו שיין בטיולם במרחבי הטבע הפראי ומקבלים הצצה למערכת היחסים ההדוקה ביניהם. שיין מבקש לגדל את בנו בצורה אחרת מהכלל. שיכיר את העולם, את החי, ילמד את רזי הים אבל גם ידע איך להתקיים ולהזין את עצמו במו ידיו.

הציד הוא נושא שנוי במחלוקת אבל שיין רואה בכך יצר טבעי שנעשה באופן מדוד עם הרבה מאוד יראת כבוד לחיה שניצודה. "כל עוד החץ בידיך אתה בשליטה אבל ברגע שהוא עוזב את ידך אתה לא יכול להחזיר אותו", אומר דוריאן לבנו. ערכים, מוסר, וגם אחריות על מעשיו, ג''קסון נכנס לנעליו של אביו וצועד אט אט בדרכו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים