ווידאו

אובראיין כוכב עליון: משוגע על החיים על הקצה

מאת יואב נקש יוני 01, 2015

החוויות שמתגרות במוות במהלך שבע הדקות ושלושים ושמונה שניות של לקט השיגועים של גו-פרו, היו גורמים לסבתא של ג'יימי אובראיין להתקף לב. בין אם הוא ממציא ספורט חדש (צינורות כביש) או שהוא קודח צינור בזמן שהוא שותה פחית רד בול (כי הבנאדם צריך להתפרנס), או מחליף גלשני סופט בפייפ-ליין (כי הוא לא ידע באיזה לבחור), תופס גל ענק עם חברים על הסאפסקווץ' (זה הכי גדול שיש?) או נמרח על החול לאחר שנגרר עם כננת כשהוא ישוב על גלגל מתנפח (טוב, הבנתם?)... ג'ימי תמיד נופל וקם. 29 שנים בענף וכל יום הוא מתעורר על הגזע. ג'יימי אובראיין חי את היום וצובר זכרונות - הטירוף לא נח לרגע.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים