ג'יימי אובראיין מחליף גלשנים בוודג'

מאת מקסים סרדיוקוב יולי 25, 2014

לג''ימי אובראיין יש קטע כזה עם החלפות גלשנים. הוא כבר ניסה זאת בהצלחה על הגל של פייפליין בהוואי ועכשיו הוא החליט לקחת את זה כמה צעדים קדימה לגל הוודג' בניו-פורט קליפורניה. על אחד הגלים המסוכנים ביותר והכי לא צפויים בעולם קשה לגלוש אפילו עם גלשן אחד ... אז שניים?! מסתבר שזה לא כזה ביג דיל לג'יימי.

art2

בסוף חודש אוגוסט הוריקאן מארי עשתה סיבוב על החוף המערבי של ארה"ב והביאה איתה סוולים גבוהים – מחזה די נדיר בתקופה הזו של השנה בצד הדרום-מערבי של קליפורניה. ג''ימי אובראיין (Jamie O'Brien) הגולש מהוואי לא מסוגל להרפות  ולו לרגע קט. הוא אוהב את הגלישה והצהיר לא פעם שהוא גולש בשביל הכיף ולראיה נמצא ברזומה שלו גלישה עם צעצועים מתנפחים, גלשני סופט של מתחילים, בוגי וכננות גרירה של עוד כל מיני דברים שיכולים לצוף על המים לזמון מוגבל. אבל מבין כל ה"שיגועים" הוא כנראה מעדיף את החלפות הגלשנים שמתדלקים את יצר הפאן פאן פאן שלו.

לגלוש על הגל של ג'ואס עם סופט כנראה שזה לא היה כזה "וואו" עבורו, אז הפעם החליט ג'יימי לקחת שני גלשנים ולהרביץ קצת על הגל הכי "סטגדם ופקונגאי" בקליפורניה –The Wedge. בסוול נדיר שהביאה הוריקאן מארי אובראיין הלך על כל הקופה. נראה קל אולי כבר נדוש כי הוא עשה זאת בעבר? אל תשללו מיד כי במשך 20 שניות של ביצוע מושלם הטריק הזה עם החלפת הגלשן על גל הוודג' נראה לקוח מעולם אחר ולא פחות מכך מסוכן. הגלשן הראשון שהחליף אובראיין כמעט ופגע לו בראשו והצינור החלול של קצף הגל עטף אותו בסוף כאילו והיה חילזון. מה הטריק הבא שמתכנן עבורנו אובראיין? החלפת גלשנים בטיהופו...? בינתיים גם הסוויטש הזה על הוודג' מספיק :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מקסים סרדיוקוב

מקצוען בתחום הצילום ועריכת וידיאו של ספורט האקסטרים ובעל ידע עצום בנושא מצלמות הגו-פרו. גולש גלים וסקי (אלוף ישראל לריצות ארוכות לנוער/קדטים) נשוי באושר ואוהב לטייל בעולם. תמיד נכון לעזור ובכל שאלה ניתן לפנות אליו.

תיק עבודותערוץ הגו-פרו

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים