ווידאו
ווידאוגלישה ← ג'יי דייוויס וחברים חוגגים בפסטיבל צינורות של West אוזי

ג'יי דייוויס וחברים חוגגים בפסטיבל צינורות של West אוזי

מאת יואב נקש יוני 15, 2015

מערב אוסטרליה זה לא מקום לחלשים או לפחדנים. הגלים של הווסט חזקים, גבוהים ושורצים בדגים נושכים. ה-North Point הוא אחד מאותם מקומות שמגדירים את המערב האוסטרלי ואולי יותר מכל, את אומץ ליבם של הגולשים. בסוול מערבי הספוט הזה הופך לאחד מהמקומות הרדיקלים ביותר שבמערב היבשת ומתאפיין בצינורות מטורפים, מהירים וחלולים. ימים שכאלו מיועדים בעיקר ללוקאלים שמכירים את השפה המדוברת של הגלים ויודעים לנהל שיחה צפופה עם הצינורות. ובמקרה הנוכחי אלו הם: ג'יי דייוויס (Jay Davies), שון מאנרס (Shaun Manners), בו פוסטר (Beau Foster) ועוד קרייזי לוקאל אוזיס.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים