ווידאו
ווידאוגלישה ← מייקי רייט וג'סי מנדז יצאו מהמים בעצבים ודחפו אחד את השני

מייקי רייט וג'סי מנדז יצאו מהמים בעצבים ודחפו אחד את השני

מאת יואב נקש אפריל 15, 2018

מה לעשות? גם אנחנו לפעמים נהנים לצפות בקצת אקשן עצבני בין שני מבוגרים אחראים - או במקרה זה, גולשים מקצוענים. מסתבר שמייקי רייט קיבל סט מושלם במרגרט ריוור אבל ג'סי מנדז חשב שדווקא על הגל הזה היה רשום שמו. בקיצור, מנדז התעצבן על מייקי שכביכול הפריע לו והתחיל בסשן דחיפות עצבני ונעיצות חרטום מתגרות. יאללה סולחה בקרוב.

אמרנו לכם שתהיה סולחה. יממה לאחר "קרב נוצות התרנגולים", ג'סי מנדז ומייקי רייט יישבו את המחלוקת כמו גברים... בדיבורים ובבקשת סליחות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים