ווידאו

מפצלים גלים: קפיצות ולופים של אופנועי ג'ט סקי

מאת יואב נקש מרץ 30, 2015

אופנועי הג'ט סקי נמצאים בשימוש הגולשים כשהם גוררים אמיצים לגלוש על הרי מים מלוחים. אבל ג'ט סקי כלשעצמו הוא ספורט נפרד עם הרבה מאוד תחומי עניין: ממרוצים ועד קפיצות לולייניות באוויר. בווידאו הבא אופנועי הים נשארים בקרבת הגלים ומפצלים אותם בקפיצות ולופים של 360. תחרות הקפיצות הזו התקיימה בסאנשיין קואסט של אוסטרליה. לא ממש הדבר שאנו אוהבים לראות קופץ לנו בין הגלים אבל כשזה מתקיים בתחרות מסודרת זה נראה כמו סוג האקשן אקסטרים שאנו לא מתנגדים לצפות בו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים