ווידאו
ווידאוגלישה ← קרחאנה על הסאפסקווץ': גלשן רב משתתפים בגלים הגבוהים

קרחאנה על הסאפסקווץ': גלשן רב משתתפים בגלים הגבוהים

מאת רעי קציר מרץ 04, 2015

כשהגולשים מצטופפים עליו זה נראה כמו לקוח מאגדות ילדים - ליליפוט בארץ הענקים - גולשים מניאטורים על גלשן ענק מימדים. זהו הסאפסקוואץ' (Supsquatch): גלשן סטאנד-אפ מתנפח ענק המיועד לגלישה, לחתירה במעבר בערוצי נהרות או סתם למצוף ג'יגאנטי שעליו ניתן לנוח לשכב ולהרגע... כל המשפחה והמנגל. הגולשים בהוואי משוגעים לדבר ואם עד היום הגלישה הייתה חוויתו של אדם אחד, עם הסאפסקוואץ' היא משמשת בכיף גדול את כו-לם.

בארץ זה מזרון ים מתנפח ובהוואי זה הסאפסקוואץ' (יחי ההבדל הענק). הגלשן מאי הענקים נראה כמו גירסא מפלצתית לנעל של גמדים. הרוקר (Rocker) של החרטום נראה כמו עלייה לרמפה ושטח הגלשן כמו רחבה של סקייטפארק. גלשן הסאפסקווץ' עשוי מחומר וויניל (Vinyl) קשיח, מתנפח וקל לשינוע (מידותיו: אורך- 16' 80" רוחב- 77.50 עובי- 8.00") ועליו ניתן להעמיס בין 6-10 אנשים (תלוי בשימוש בו עושים).

כמו גמדים על גלשן מארץ הענקים - גולשים על הסאפסקוואץ'

ג'יימי אובראיין (Jamie O'Brien) מכיר את הסאפסקוואץ' מקרוב. הגולש מהוואי שכבר הוכיח את נכונתו להתנסות ולהינות מהגלישה בכל דרך אפשרית, אוהב לעשות זאת גם עם החברים. בהזמנה למסיבת הגלים הוא כתב: "תבואו, יהיה אקשן". והוא ידע על מה הוא מדבר. למסיבה הגיעו חבריו הטובים, גולשים מנוסים: קלאני צ'פמן (Kalani Chapman), קאייקי אליאס (Kaikea Elias), סקוט קללנד (Scotty Clelland), שון מקלירני (Sean McInerney), בראיין (Brian Emory) אמורי ובראד דומקה (Brad Domke) שלא ויתרו על זמן איכות על הגלים.

גולשים ענקיים גולשים על גל ענק עם גלשן ענק - ג''ימי וצותתו עושים את זה ביג טיים!

לאחר שצוות הגולשים קלט את רעיון של הסאפסקוואץ' על גלים בגובה סביר, הם עברו לגלוש על פצצה של גל במקאהה (Makaha) ותועדו כשהם רוכבים עליו במקצועיות רבה מתחילת הדרופ ועד לשבירה באינסייד הקרובה לחוף. מארגני טקס הבילבונג XXL בחרו להכניס את התיעוד לקטגוריית "Ride of the year" (הגלישה של השנה). ואם מסורת זו תמשיך כנראה שלא יהיה מנוס מלהכניס קטגוריה נוספת לטקס ה-XXL שתקרא "הגל הגבוה ביותר עם הסאפסקוואץ' של ג'יימי :)  

זה נראה כיף אדיר! ושני הסרטונים המופיעים בנגן מרמזים בקטן על החוויה שבגלישה עם חברים על גלשן ענק.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
רעי קציר

רעי קציר, יליד 1985. נולד וגדל בחוף בית ינאי. חולה ים, גולש, צלם ופעיל סביבתי. טייל וגלש ברחבי העולם וגר 5 שנים בקוסטה ריקה. מרגיש הכי טוב בחום טרופי ובמדינות לא מערביות. מנסה לתפוס בצילום אינטרקציות ייחודיות ולא רק גולשים ששוחטים גלים. מוטו לחיים: Anything that gets your blood racing is probably worth doing - Hunter S. Thompson. פייסבוק / אתר

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים