ווידאו
ווידאוגלישה ← תלתלים של חופש: ג'ון ג'ון פלורנס Free Surfing במערב אוזי

תלתלים של חופש: ג'ון ג'ון פלורנס Free Surfing במערב אוזי

מאת יואב נקש יוני 30, 2015

איזה גולש מוכשר הוא ג'ון ג'ון פלורנס! פאוור סרפר אמיתי שמשלב הרבה ניו סקול אווירי ואשף בקדיחת צינורות מאסיבים. התלתלים הבלונדינים מהוואי עשו איתו דרך ארוכה בסבב החלומות המקצועני אבל פציעתו ברגל הותירה אותו במחצית הדרך של עונת 2015 מדורג במקום ה- 12. הפוטנציאל להיות אלוף עולם קיים, את אבני הדרך והסימנים הוא משאיר ברסס של טיפות מים שתנפצים לכל עבר בביצועים חזקים על הגלים. בקליפ הבא פלורנס מוכיח יכולות של אלוף עולם בסשן Free Surf במרגרט ריבר, מערב אוסטרליה.

הוסיפו אותנו כחברים בפייסבוק ו/או הרשמו לסרף-לטר של צלם ים והשארו מעודכנים בכל מה שחדש!

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים