ווידאו
ווידאוגלישה ← בלי ניחושים, ג'ורדי סמית' כבר יודע מה צופן העתיד

בלי ניחושים, ג'ורדי סמית' כבר יודע מה צופן העתיד

מאת יואב נקש אפריל 19, 2015

הוא עדיין לא נוסטרדמוס או איזה מגלת עתידות עם כדור בדולח אבל ג'ורדי חושב שהוא יודע מה צופן העתיד בגלישה. בסדרת הטימניקים "הלא הגיוניים" (Unreasonable) של חברת O'neill, ג'ורדי מסכם עבורנו את מה שחזה ומה שתפס אותו מופתע. ובקצרה: הגולשים יהיו הרבה יותר אתלטים, האייריאלים ירקיעו לשחקים ויהיו מסובבים עוד יותר ובתחום הגלים אנו צפויים להינות משבירות גלי ענק בבריכות גלים מלאכותיים. ועד שכל זה יגיע יש לנו את ג'ורדי שיתן לנו שואו כי את העתיד שלו הוא קודם כל צריך לקבוע כאלוף בסבב הגלישה המקצועני... יש מצב שאת זה הוא רואה בקלפים?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים