ווידאו
ווידאוגלישה ← זה לא מפתיע שג'וליאן ווילסון גולש מעולה על Beater

זה לא מפתיע שג'וליאן ווילסון גולש מעולה על Beater

מאת חופית לוגסי ספטמבר 02, 2015

זה ממש לא מפתיע ולמעשה זה אפילו די צפוי. ג'וליאן ווילסון הוא מקצוען בגלישה ומכל דבר שתניחו לו מתחת לרגליים הוא יעשה לימונדה. הבחורצ'יק הזה הוא כישרון מהלך / גולש - האם ידעתם שהוא היה אלוף אוסטרליה בגלישת לונגבורד בגיל 14... כן, לונגבורד. כן ,14! הנה הוא כאן מפגין יכולות של אלוף וגולש על גלשן סופטי קטנטנן בלי חרבות שנקרא בשם Beater. אם הייתה בזה תחרות הוא בטוח היה כבר לוקח את האליפות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
חופית לוגסי

כתבת טור ודיעה. פעילה סביבתית, גולשת סאפ וכותבת כבר שנים באהבה גדולה, יש לי טורים קבועים בכל סוגי המדיה אבל הכי אוהבת בעולם לכתוב על השילוש הקדוש: ים, מוזיקה וקלי סלייטר :) מוטו לחיים: הכי בוב מארלי שישי: ONE LOVE!

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים