צינור לאחד: כעס מוצדק על הברזה של גל

מאת מקסים סרדיוקוב יולי 10, 2014

זה קרה לכל אחד מאתנו בעבר. תפסתם גל שהיה מיועד אליכם אבל מישהו אחר בהמשך הדרך החליט שהגל הזה שייך לו. שרקתם, צעקתם השתמשתם בכל תנועות ידיים שקיימת אבל הוא בשלו, תפס את הגל מול הפנים שלכם והפנה אליכם את גבו. תחושת הגניבה של הגל מתערבבת בתחושה של פגיעה בכבוד ומשם ועד לבוקס בעין הדרך מתקצרת במהירות של פתיל דולק שעושה דרכו אל עבר הפצצה.

הכעס הזה הוא מוצדק, ואין על כך עוררין. אף גולש לא אוהב שמבריזים לו את הגל ולבטח כשהגל נשבר באופן מושלם...! סשן הגלישה אמור להיות רגוע והוגן. זאת אומרת שגם אם יש כמות גדולה של גולשים במים צריכה להיות איזושהי מגמה של הדדיות שבה לכולם ניתנת ההזדמנות לתפוס גל וליהנות ממנו כמו אחד אחר. אבל לפעמים ישנם גולשים שדורשים גם את מה שאינו שייך להם ומתייחסים לגולשים האחרים כאילו והם אינם נראים.

בקטע הוידיאו הקצר שצולם באיי מנטאווי סומטרה שבאינדונזיה, נראה הגולש מניו זילנד טים תומפסון (Tim Thompson) תופס גל מושלם. בזמן שהוא רץ על פני הגל הוא מגלה לפניו גולש ברזילאי שלא דופק לו ממש חשבון. הברזילאי פרץ לדרכו של הקיווי וקודח במקומו את הצינור. הגולש הניו-זילנדי כנראה נותר המום למשך מספר שניות עד אשר התעשת והחליט שעליו לעשות מעשה... – לא ידוע כיצד נגמרה ההתקלות הזו אך היה מעניין לראות את ההמשך.Justified anger  - Kiwi surfer tackles Brazilian drop-in הברזה של גל וכעס מוצדק בגלישהבתגובה למקרה אמר טים כי קדמו לכך הרבה מאוד הברזות. הוא בדרך כלל אינו נוהג בצורה כזו אך הוא הגיע למצב שבו סבלנותו פקעה. אז מה אתם הייתם עושים במקרה שכזה? האם הייתם מגיבים כמוהו או שהייתם מוותרים וממשיכים הלאה?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מקסים סרדיוקוב

מקצוען בתחום הצילום ועריכת וידיאו של ספורט האקסטרים ובעל ידע עצום בנושא מצלמות הגו-פרו. גולש גלים וסקי (אלוף ישראל לריצות ארוכות לנוער/קדטים) נשוי באושר ואוהב לטייל בעולם. תמיד נכון לעזור ובכל שאלה ניתן לפנות אליו.

תיק עבודותערוץ הגו-פרו

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים