ווידאו

התיעוד שמשגע את הרשת: ג'סטין ביבר נמרח על רמפה!

מאת יואב נקש אוקטובר 13, 2016

אם נכנסתם לכתבה אז ככל הנראה צפיתם כבר מספר פעמים בסרטון. בפעם הראשונה לא ממש קלטתם מה קורה, בפעם השניה הבנתם שהוא נמרח פעמיים, ובפעם השלישית-רביעית וכו' ניסיתם לזהות האם באמת מדובר באליל הטינאייג'רס שנמרח ככה על רמפה של סקייטבורד. זה נראה כאילו הוא מתפדח, מנסה להוכיח משהו אבל שוב אינו מצליח ובינתיים הרשת עושה על זה סיבוב כמו הסרטון שבו אתם צופים ב"לופ". האם זהו ביבר? הדעות חלוקות. לא כל שכן, זה נראה כואב/מצחיק מאוד.

כן... זה כבר קרה לו בעבר בניו יורק. גם סגנון הנפילה דומה מאוד... תשפטו בעצמכם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים