ווידאו
ווידאוגלישה ← קאי לני קיבל ממאבריקס פנס בעין וטס לשטוף את הכאב על הגלים של הוואי

קאי לני קיבל ממאבריקס פנס בעין וטס לשטוף את הכאב על הגלים של הוואי

מאת יואב נקש דצמבר 24, 2020

במהירות מסויימת והחל מגובה מסויים, פגיעה ישירה במים שוות ערך לפגיעה במשטח בטון. כשקאי לני גלש במאבריקס הוא ספג שתילה שניערה אותו חזק, הנחיתה אותו עד הקרקעית והשאירה לו סימן של פנס על הפנים. לני מתאר את זה כמו "חתיכה של מים" שפשוט פגעה לו בארובת העין. כשלני חזר להוואי הוא שטף את הכאב עם סשן גלישה על כל מה שהוא יכול היה להניח עליו את רגליו. עוד הוכחה להיותו גולש-על הוא הגל הקצר שתפס בעמידת גופי (דקה 3:23).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים