ווידאו
ווידאוטבע וחי ← פינוי מוסק: קאי לני ניקה את החוף של ג'ואס בעזרת מסוק

פינוי מוסק: קאי לני ניקה את החוף של ג'ואס בעזרת מסוק

מאת יואב נקש יוני 19, 2019

לנקות את החוף זו מצווה גדולה שבדרך כלל דורשת קצת יוזמה אבל מה עושים כשהחוף לא נגיש ואין אפשרות לפנות את הפסולת שנאספה? קאי לני מצא לכך פתרון מקורי. גולש גלי הענק שמבלה את רוב זמנו על ההרים המלוחים של ג'ואס, ניצל את אחד הימים השטוחים בכדי לנקות את רצועת החוף הסלעית. במהלך הניקיון הוא אסף כ-3500 קילוגרם של אשפה שאותם פינה בעזרת מסוק! איזו תושיה.

"היה לנו יום ניקיון חוף שקשה להגיע אליו", כתב לני באינסטגרם. "שבסופו הצלחנו לפנות 35 שקים של פסולת שמשקלם הכולל 3.5 טון (8000 פאונד) מרצועת החוף של מאווי, פיאהי הידוע בכינויו ג'ואס. מאמץ מדהים של כל המתנדבים שהגיעו בכדי לעזור והפכו את הפרויקט לאפשרי. אני אסיר תודה על כך!"

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים