אוינק אוינק... חזיר על הגלים

מאת יואב נקש יולי 25, 2014

אז מה כבר היה לנו שם? כלבים, עזים, ברווזים, חתולים וברבורים? זה לא מספיק. במקנה יש לנו עוד כמה בעלי חיים שגם להם מגיע לגלוש על הגלים. כן, גם לקאמה החזיר מהוואי יש את הזכות לתפוס פינה ולתעד את זה במצלמת הגו-פרו... סלפי גלישה של חזיר חמוד כל כך!

שמו המלא הוא קאמה פואה או בקיצור KAMA. החזיר החמוד בעל הפרווה השחורה גר בחוף הצפוני של אואהו בהוואי (North Shore of Oahu, Hawaii) והרבה בזכות זה הוא גולש כמו מקצוען. קאמה אינו למאכל, לא מכיוון שהחזיר אינו כשר, אלא בגלל שהוא הפך לחיית המחמד וחברו הקבוע לגלישה של קאי הולט, הבעלים שלו והאדם שמגדלו מאז שהיה רק בן מספר ימים.

אוינק אוינק... החזיר קאמה גולש על הגלים Kama the surfing pig


באחד הימים בעוד גור צעיר, קאמה נפל לבריכה אך למרבה הפלא הוא התחיל לשחות. קאי היה מופתע מכישורי השחייה שלו והחליט לקחת אותו ל"בריכה הגדולה". קאמה הרגיש בנוח בקרבה למים ולא היה זה הרבה זמן אח"כ שהוא קפץ על הגלשן והתחיל את הקריירה שלו כגולש חזיר מקצוען. קאמה אוהב את הגלים של החצי מטר, הוא מצליח לייצב את עצמו על הגלשן ולראיה חריצי הטפרים שהוא משאיר על הגלשן. יש לו חוש מעולה לגלישה ועושה בורד-ווקינג (Baord Walking) על חרטום הגלשן בכדי למצוא את הנקודה שעוזרת לו להמשיך את הרכיבה על הגל.

כאמור, קאמה החזיר החמוד אוהב את גלים הגבוהים של החצי-שישים בספוט האהוב עליו  בסאנדי ביץ' (Sandy Beach). בים נמוך הוא קצת משתעמם ואז הוא קופץ למים ושוחה. הוא אינו אוכל דגים או בשר אלא רק צמחים... החזיר חי חיים בריאים של גלישה ודיאטה טבעונית - נראה לי שזהו החזיר הכי כשר שיש חחח אוינק אוינק אבל לפניך :)


כתבה מאת יואב נקש – אוגוסט 2014

 

 

צלם ים

 

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים