ווידאו
ווידאוטבע וחי ← מפגשים מהסוג המדהים! קייאקיסט ואורקות בניו-זילנד

מפגשים מהסוג המדהים! קייאקיסט ואורקות בניו-זילנד

מאת יואב נקש ספטמבר 02, 2015

בנאת'ן פטיגרו (Nathan Pettigrew) בוערת התשוקה לים ואהבתו לבעלי החיים היא עצומה כמרחביו הכחולים של האוקיאנוס הרחב. לקייקאקיסט מניו זילנד ניתנה הזכות הגדולה לפגוש במינים שונים של בעלי חיים ודגים, מכרישים ועד ללוויתנים. באחת מחתירותיו הרבות לאורך חופיה הקסומים של ניו-זילנד, פטיגרו פגש בלהקה של לווייתני אורקה שגילו סקרנות לנוכחותו בדיוק כפי שהוא גילה סקרנות אליהם.

פטיגרו, מורה במקצועו, מלמד ילדים את החשיבות שיש בשמירה על שלום האוקיאנוס והחיים שהוא אוצר בתוכו. עם זאת, בהתייחסו לאורקות הוא אינו מביע דאגה יתרה כי לטענתו "הם ניחנים באינטילגנציה רבה משאנו יכולים לשער", הוא אומר. "בממלכת הים, בינתם נחשבת כמעט זהה לזה של האנשים ההולכים על היבשה".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים