72 שעות בטוקיו: קלי סלייטר בשגרת Outerknown

מאת יואב נקש נובמבר 23, 2015

כשהוא עזב את קוויקסילבר בשנת 2014 כולם חשבו שזו מתיחה, והרי זה היה הגיוני לחשוב כך כשהידיעה התפרסמה בראשון באפריל. אבל זה התברר להיות נכון וקלי סלייטר עזב את החממה של קוויקסילבר לאחר 23 שנה ופרש כנפיים אל תאגיד Kering Group שנותן לו גב מסחרי להגשים את חלומו לייצר אופנה. הדרך למותג Outerknown לא הייתה ישירה וחלקה. בדרכו הוא ניסה את מזלו בהרפתקאות עסקיות שונות שחלקן היו מאוד משונות, אבל לבסוף מלך הגולשים הגשים את מטרתו השניה בחיים.

בקליפ הבא בבימויו של טוד גלאסר (Todd Glaser), אנו מקבלים הצצה חפוזה לחייו הקדחתניים אך עם זאת הרמוניים של קלי סלייטר. אנו מצטרפים אליו לשהות קצרה בטוקיו לקראת מכירת המותג של Outerknown ביריד האופנה של רון הרמן (Ron Herman). כשברשותו רק 72 שעות בארץ השמש העולה ורגע לפני שהוא טס לטהיטי, קלי מצא קצת זמן למדידות, לבלות עם בת זוגו קאלאני, לחתום למעריצים, להיות נוכח במסיבת השקה ולגלוש כמובן. "מה אם היינו מייצרים בגדים בלי לוגו ובלי פרסום? האם אנשים עדיין היו אוהבים את הבגדים שלנו?", שואל סלייטר באופן פילוסופי-היפותטי. כן... גם עם כל ההתרוצצויות והעייפות, קלי סלייטר נותר מפוקס אך תמיד חולמני.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים