קלי סלייטר מתאמן בבריכה... של אלופה אחרת

מאת יואב נקש ינואר 12, 2016

היינו מצפים שקלי יתאמן במכון כושר / בבריכה עם הגל המושלם שהוא בנה לעצמו אבל האלוף דווקא בחר לטבול את גופו בבריכה של אישה אחרת - גבי ריס (Gabby Reece), אישתו של ליירד האמילטון. האלוף בגלישה והאלופה במשחק הכדור-עף חברו לאימון משותף בבריכה לשיפור הסיבולת לב-ריאה. גבי וליירד פיתחו טכניקת אימונים אינטנסיבית שאותה הם מיישמים כמעט מידי יום ומנחילים אותה גם לאחרים.

תרגילים שמתבצעים בבריכה ומתחת למים הם רק אחד מאותן טכניקות אימון שמטרתם לדחוף את הגוף עד לקצה גבולות יכולותיו. בתרגיל הבא גבי ריס מדגימה לקלי כיצד לבצע ניתור עם משקולות בסדרה ארוכה של סטים. הצילום קצת מטושטש אבל בהחלט ניתן להתרשם מיכולותיהם הפיזיות והספורטיביות של שני האלופים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים