קלי מבצע אייר ריברס 540 - מושלם!

אוקטובר 18, 2014

קלי סלייטר מוכיח את מה שאנו טוענים כל הזמן: "זה לא הגיל, זה התרגיל" . גם בגילו "המופלג" וממרומי 42 שנות חייו, אלוף העולם האגדי מפלורידה מוכיח שהוא נמבר וואן! בתחרות בפניש פורטוגל הוא הצליח לבצע אייר ריברס 540 מ-ו-ש-ל-ם!

11 פעמים אלוף העולם ממשיך למתוח את גבולות היכולת ברכיבה על הגלים. בסשן חופשי בסופרטובוס פניש (Supertubos Peniche), סלייטר השלים סיבוב וחצי בשמיים עד אשר נחת על הקצף הרך. במבט ראשון נראה שסלייטר חג לו פעמיים באוויר במה שנראה כמו אייר ריברס 720, אבל במבט מעמיק תחת עינם הבוחנת של המומחים נקבע כי סלייטר ביצע אחד וחצי סיבובים שמשלימים Air Reverse 540.

art2

לאחר השלמת ה-540 וצפייה בפוטג', סלייטר הגיב ברוגע ובהומור האופייני לו: "זה היה רק אריאל" הוא אומר. ,ג'ון ג'ון גם היה יכול לתפוס את הסקשן הזה אם הוא היה פה... אבל הוא בבית, בטח עורך סרטוני וידיאו. מה הוא עושה היום?".

מזג האוויר בסשן החופשי היה סוער וייתכן שהרוחות החזקות עזרו בעילוי של הגלשן ואולי אף בסיבובו... אבל אין כל ספק שרק גולש כמו סלייטר היה לקרוא את כל המשתנים שסביבו ולנצלם לביצוע רדיקלי שכזה. בעבר סלייטר כבר ביצע כמה איירים של 540 שהיו מאוד גבוליים אבל הביצוע הזה אינו משאיר כל ספקות - 540 מעלות.

קלי סלייטר קיבל לאחרונה וכאות הוקרה את מפתחות העיר של פניש, בירת גלי הצינורות הטובים ביותר באירופה. ואם בעבר כולם שאלו האם סלייטר יקח את האליפות ה-12, כיום נוספה עוד שאלה: האם הוא יצליח לבצע את האייר ריברס 720?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים