ווידאו
ווידאוגלישה ← הגולש והגלים: הציטוטים של סלייטר - השראה של גורו

הגולש והגלים: הציטוטים של סלייטר - השראה של גורו

מאת יואב נקש יולי 16, 2019

בנוסף לכל מעלותיו, קלי סלייטר הוא גם סוג של גורו בתחום הגלישה והים. הוא רואה את המרחבים הכחולים כפוטנציאל של פצצת אנרגיה שמבקשת רק דרך לפרוק את המתח ולנתבה לדבר חיובי. הוא מסתכל על הגלים מנקודת מבט מדעית ותחרותית ומנסה לשלב את כל ניסיון חייו וידיעותיו לכדי מוטיבציה שתביא לנצחונותיו.

בכל שנות הקריירה המקצוענית שלו, סלייטר העניק אינספור ראיונות שמכל אחד מהם ניתן ללקט איזשהו משפט מחץ מלא בתבונה. בקליפ שלעיל שאותו ערך אחד מהמעריצים של סלייטר, ישנו שילוב של קטעי גלישה לצד אימרות שמעניקות השראה. הסרטון הזה קצת אובר-דרמטי לדעתנו אבל יש בו אלמנטים מעניינים שממחישים את העוצמה הגלומה בגולש הטוב מכולם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים