ווידאו
ווידאוגלישה ← משחרר נצרה ומתפוצץ: קלי סלייטר נשתל חזק במרגרט

משחרר נצרה ומתפוצץ: קלי סלייטר נשתל חזק במרגרט

מאת יואב נקש אפריל 20, 2015

לפעמים אנו שוכחים שהפנומן מפלורידה הוא יצור אנוש שיכול גם הוא ליפול. שעוות הגלשן שלו היא בעצם "סופר גלו" ונדירים הם הפעמים שהחיבור מהרגליים ניתק; גם בלייט דרופ או לאחר טיסה בשחקים סלייטר נוחת נחיתה רכה על מסלול הגלים. אז כמה פעמים בחייכם ראיתם את סלייטר נשתל? אם טרם יצא לכם להיות עדים למקרה שכזה אז תחרות Drug Aware Pro במרגרט ריבר תספק לכם את כל החומר הנדרש.

סלייטר שגלש על גלשן 6.3 החליט ממש לקראת הדרופ לוותר על הגל אבל זה היה כבר מאוחר. האלוף כבר שחרר את הנצרה וצנח מלמעלה כמו A Bomb. מכיוון שזה אינו דבר שבשגרה לבטח יהיו כאלו שיכיחשו את שהם רואים ויגידו "אין מצב שזה היה קלי". אבל זה היה הוא והכל בסדר גמור.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים