ווידאו
ווידאוגלישה ← כשלקלי היתה בלורית: פוטג' ארכיוני של המלך משנות ה-80'

כשלקלי היתה בלורית: פוטג' ארכיוני של המלך משנות ה-80'

מאת יואב נקש דצמבר 31, 2016

זה מסקרן לצפות בקטעי ארכיון ישנים של גולשים ובמיוחד כזה כמו של קלי משנות ה-80'. מעניין לגלות שאחרי כל כך הרבה שנים, המראה שלו אולי השתנה אבל סגנון הגלישה ותנועות הגוף נותרו כשהיו. אין אחד שיכול להשתוות לסלייטר בענף הגלישה והרבי פלטשר היה חכם מספיק בשביל להתמקד עליו עם העדשה.

בקליפ שלעיל, הגולש של טים אסטרודק זוכה להצמיח שיערות ראשו מחדש עם הצגת קטעי ארכיון של 8 מ"מ מהחוף הצפוני של שנות ה-80' ומטרסלס בשנות ה-90'.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)









צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.




צלם ים