ווידאו
ווידאוגלישה ← לנו כבר יש זוכה ב-XXL: קרבי בראון מתקפל בווייפאאוט על הרייט!

לנו כבר יש זוכה ב-XXL: קרבי בראון מתקפל בווייפאאוט על הרייט!

מאת יואב נקש מרץ 20, 2017

אנו יכולים להקל על צוות השיפוט בטקס פרסי ה-XXL של ה-WSL ולהעניק כבר כעת את הפרס בקטגוריית הוויפאאוט לשנה זו לקרבי בראון. בחודש יולי 2016, הגולש עז הרוח ממערב אוסטרליה רץ על הפינה של הגל-מוטציה "The Right" וזכה לחיבוק חם מהשבירה שקיפלה אותו יחד עם הגלשן כמו נייר אוריגמי.

אולי זה משהו באוויר, אולי זה ה-VB אבל לגולשים האוסטרלים יש קוחונס גדולים. מגיע לבנאדם צ'ק שמן במשקל המסה של גל ה-XXL הזה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים