ווידאו
ווידאוקייט סרף ← גם בקייט יש סרף: כל רכיבה על גל היא בסופו של דבר 'גלישה'

גם בקייט יש סרף: כל רכיבה על גל היא בסופו של דבר 'גלישה'

מאת יואב נקש מאי 22, 2016

גלישה היא רכיבה על גל וכל אמצעי שבו תעזרו רק יוסיף לאתגר. קייטסרפינג אינו שונה במיוחד מגלישת גלים מסיונרית (שורטבורד, לונגבורד, סאפ, בוגי) כי האדם שאוחז מצנח בידיו וגלשן המונח לרגליו הוא חדור מוטיבציה, מלא בתשוקה וממוקד מטרה להנאה.

פאטרי מקלפין (Patri McLaughlin) עונה בדיוק על ההגדרה של גולש גלים שנעזר קצת ברוח. בסרטון הבא הצ'ארג'ר האמריקאי תופס צינורות בנמיביה, מאוריציוס, אינדונזיה וגלי ענק במאווי. לפטרי יש הרבה סרף בקייט!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים