ווידאו
ווידאוקייט סרף ← חבר של המיליארדר: קופץ עם קייטסרף מגג אחוזתו של סר ריצ'רד ברנסון

חבר של המיליארדר: קופץ עם קייטסרף מגג אחוזתו של סר ריצ'רד ברנסון

מאת יואב נקש יוני 12, 2015

כשאתה עשיר אז יש לך אחוזה יפה.... אבל כשאתה סר ריצ'ארד ברנסון (Sir Richard Branson) הבעלים של Virgin ועוד כמה מגה-חברות-על, יש לך אחוזה יפה משלך על אי משלך! - שם אתה אדון לעצמך. יותר מכך אם אתם חברים של סר ריצ'ארד בנסון, הפלייבוי המיליארדר של ענפי האקסטרים "ואני טס בחללית כי בא לי", אז תצפו שלכל בקשה מוזרה, הזויה ומסוכנת ככל שהיא תשמע, הוא ישיב עליה בחיוב. נא דא.

החבר של המיליארדר. ניק בדרך לעשות דאווינים...

אחד מחבריו ברי המזל הוא קייטבורדר בשם ניק ששאל את ריצ'ארד אם זה בסדר שהוא ימריא עם הקייט מגג אחוזתו שנמצא בגובה 40 מטרים. ריצ'ארד אמר GO for it והבחור קפץ. ניק המשיך בתעופה למרחק של 250 מטרים עד שהגלשן נגע במים ומשם המשיך בגלישה."איזו חוויה!" כותב ברנסון בבלוג שלו. "בתור חובב מושבע של קייטסרף בעצמי אני ממש נדהם מהאומץ והסטייל של ניק". קפיצה זו בטוח הקנתה לניק כמה נקודות זכות ופינוקים כמו הזמנתו (שלא איחרה לבוא) לקפוץ גם מגג אחוזתו של ברנסון באי מוסקיטו (Moskito Island).

אי פרטי רק לווירג'ינס, הייטקיסטים או קייטקיסטים... Necker Island בקאריבים

כדרך קבע ומידי שנה, ריצ'ארד ברנסן מארח ספורטאים ואתלטים באי הפרטי שלו שנקרא Necker Island בווירג'ין איילנד שבצפון הקאריבים. מפגש זה של יזמים, ממציאים, ספורטאים היי-טקיסטים וקייטקיסטים מאפשר סיעור מוחות ואורגיות המוניות לעשירון העירום... סליחה העליון. אז כן... שווה להיות חבר של ברנסון  - ובמיוחד אם אתם קייטסרפרים שמעיזים להיות אמיצים כמוהו או ערומים כמוה... ;-)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים