ווידאו
ווידאוקייט סרף ← מותחים את גבולות המצנחים: קייטסרפינג עולמי על הגלים

מותחים את גבולות המצנחים: קייטסרפינג עולמי על הגלים

מאת יואב נקש אפריל 06, 2015

במקום שבו אפשרויות התמרון עם גלשני הגלים נגמרים, הקייטסרף נכנס ופותח מבערים. בתנאים שבהם הרוח נושבת בחוזקה על ים סוער וגבוה, ביום שבו הסחף חזק או שבירות הגלים מהירות לתפיסה, המצנח מושך את הקייטר לחיתוכים החזקים, לביצועים בקטעים הכי קריטיים על שבירות הגלים ויודע גם לנתר מעליהם כשצריך. בימים שבהם יש רוח חזקה אפשר לנצלה לקייט במקום לשבת על החוף ולנחש מתי זו תרגע. בקליפ זה שנקרא This is KiteSURFING, ריאו סטיבנס (Reo Stevens) מטים פטאגוניה מותח את גבולות מיתרי היכולת של המצנח בקייטסרפינג משובח בספוטים של גלים מושלמים ברחבי העולם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים