ווידאו
ווידאוקייט סרף ← פיורדי ים: אתגר קייטסרף בין גושי קרח צפים בגרינלנד

פיורדי ים: אתגר קייטסרף בין גושי קרח צפים בגרינלנד

מאת שני ברטל פבואר 09, 2016

זה ממש לא דבר שבשגרה לנפח מצנח בחוג הארקטי. במקום שבו טמפרטורת המים הממוצעת היא 0.7 מעלות צלזיוס והגאסטים הקפואים של הרוח נושבת בין גושי קרח ענקיים. הארקטיק צ'אלנג' ("The Arctic Challenge) הוא בדיוק זה. הרפתקה ואתגר שאינם מיועדים לגולשים עם דם קר. שלושת הקייטבורדרים, האחים אנדרה וגזה שולץ וריצ'ארד פינדל יצאו לתפוס רוח בפיורד אילוליסט (Ilulissat) שבגרינלנד והבינו שזה הרבה יותר מסוכן משחשבו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
שני ברטל

בת 26, ילידת ראש העין. בעלת אהבה גדולה למוזיקה וז'אנר הרוק, רגאיי וגלישה בפרט. כותבת שירים מגיל שמונה ובהמשך התפתחה גם האהבה לכתיבה יוצרת. אמן אהוב: בוב מארלי משפט השראה: "Live in the sunshine, Swim the sea, Drink the wild air" המשפט מקועקע על רגלו של בן זוגי.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים