ווידאו
ווידאוכושר ובריאות ← כוח ורצון: ליירד האמילטון מסביר איך לשמור על כושר בכל גיל בחיים

כוח ורצון: ליירד האמילטון מסביר איך לשמור על כושר בכל גיל בחיים

מאת יואב נקש דצמבר 16, 2020

האימון הראשון שעל כל אדם לעשות הוא לעבוד על כוח הרצון ומשם הדרך לאימון פיזי היא קצרה. לאימוני כושר אין גיל תפוגה, זה לא מחייב להגיע לגיל מבוגר ולהגיד "די, עכשיו אני יכול להרפות. לגדל כרס ולבלוס". לא. ניתן, ואף חשוב, לשמור על כושר בכל שנה בחיים ולהתאים את אופי הסיבולת ומערך האימונים לאילוצים ומגבלות התנועה הגופנית שמשתנות באופן טבעי.

בכל גיל אפשר להגיע לשיא, גם אם זה אישי. ליירד האמילטון מהווה השראה לכל שנכתב לעיל. גולש וותיק ומנוסה בן 56 שאינו מרפה, דוחף את גופו לקצה ושם לפניו מטרות פיזיות ומנטליות שדורשות פעילות מאומצת של שריר וסיבולת לב-ריאה. בשיחה של האמילטון עם ג'ו רוגן הוא מסביר את החשיבות שיש באימון שתורם רבות לשמירה על הבריאות - גם הנפשית. אל לו לאדם לחשוב שהוא מבוגר ולהרים את ידיו - אין גיל לכושר. "המכונה" הזו שנקראת גוף האדם לומדת ומסגלת לעצמה "שגרה". אל תוותרו על שגרת האימונים ותשלבו את זה עם תזונה נכונה! וג'ו רוגן מוסיף: להתאמן זה לסבול. אבל בסופו של יום זו הדרך היחידה שגורמת לך להעריך את כל הדברים הטובים שנקרים בחייך".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים