ווידאו

בלי גלי ענק: ליירד האמילטון בג'ט-סרפינג על נחל

מאת יואב נקש מאי 31, 2015

שימו לבנאדם הזה כל דבר מתחת לרגלים והוא ייתן גז על המים... אם היו זוג גרביים עם פלופלור שמחובר למנוע או זרם ג'ט שפורץ מתוך נעליים, ליירד האמילטון היה כבר משאיר לנו סילון של מים מאחוריו. לא משנה מה דעתכם על אמצעי גלישה ממונעים (חושבים שזה לא ספורט או מפגע סביבתי), אי אפשר להתעלם מהעובדה שזה נראה כיף לעשות סלאלומים כאלו על נחל מוקף צמחייה ירוקה לצלילי שירו מהנניינטיז של לני קרביץ (?). הפעם זה בלי גלי ענק: ליירד האמילטון מתפנק עם הצעצוע הזה בקידום של איזו חברה שמוכרת צעצועים ממונעים לגולשים... "Surf R' US" שמה? :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים