ווידאו
ווידאוגלישה ← סיפור לפני הגלישה: ספר ילדים ראשון מסוגו בעברית

סיפור לפני הגלישה: ספר ילדים ראשון מסוגו בעברית

נובמבר 10, 2019

הזיקה לים, האהבה לחי והצעדים הראשונים על הגלים יכולים להתחיל כבר מגיל צעיר. את הדרך לשם אפשר להתחיל מקריאת ספר לקראת שינה או בזמן איכות על ספת בית המשפחה. בדיוק כפי שאנו מעלעלים במגזינים של גלישת גלים אנו יכולים להקנות ידע בסיסי לילדינו הקטנים בקריאת ספר על גלישה בשפה עדינה ובשילוב איורים מתוקים שימחישו את הדברים.

"לביא לומד לגלוש" הוא ספר הביכורים של יואב בראונשטיין. זהו ספר שמיועד לגילאי שנתיים עד ארבע והוא מחדד ערכים מוסריים, סביבתיים לצד לימוד ספורט גלישת הגלים. "בגלישה נחשפתי לעולם שקט ומרגיע שלימד אותי על התמודדות עם קשיים והתמדה", מסביר בראונשטיין בעמוד ההדסטארט שפתח. "כשנולד בני הבכור לביא, חיפשנו, אני וזוגותי שני, ספר שעוסק בגלישת גלים בכדי שלביא יוכל ללמוד לגלוש גם דרך איורים וסיפור חווייתי. מאחר שלא מצאנו, החלטתי לכתוב אחד שכזה בעצמי".

אם אתם רוצים ללמד את ילדיכם ולהכיר להם במילים ואיורים את עולם הים הגדול והגלישה אתם מוזמנים לקחת חלק בפרויקט הוצאת הספר על ידי תמיכה בעמוד ההדסטארט הבא. קריאה נעימה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים