ווידאו

מספיק עם הקשקושים: כך תציירו חוף וגלשנים

מאת יואב נקש אפריל 17, 2021

המחברות שלכם מלאות ב"קשקושים" הקשורים לגלישה כמו לוגו של חברות וגלים נשברים? אז למה שלא תשדרגו למיומנות קצת יותר גבוהה שתכלול חוף ים וסימטריה של גלשן? בשני הסרטונים הבאים תלמדו כיצד להפוך את דפי המחברות שלכם ליצירות אומנות יפות. ברגע שתוכלו לצייר גלשן תוכלו גם לעצב אותו כאוות נפשכם ואולי אף תשמשו בזה כמודל עיצובי בהזמנה הבאה שלכם. אז קחו לכם עפרון ותנו למציאות להדריך אתכם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים