איך לקשור את הגלשן לגג הרכב ב-30 שניות?

מאת יואב נקש מרץ 08, 2018

כשמגיע לידיעתכם שיש גלים, הלחץ מתחיל. להתארגן זריז ולטוס לים כמה שיותר מהר זו משימה שלוקחת זמן לא מבוטל וכל רגע שחולף מרגיש כאילו חלף עוד סט מושלם. עם הניסיון מגיע התקתוק של הדברים כשאחד מהם הוא הכנסת הגלשן לרכב. אבל אם הגלשן שלכם ארוך או שאתם חסים על כיסוי המושבים הנקיים, קבלו הדגמה שיאנית לקשירת הגלשן על גג הרכב בזריזות האפשרית.

בקליפ שמופיע לעיל תזדקקו לגגון מוגבה ולרצועה ארוכה אחת. אך אם אין ברשותכם גגון על גג הרכב, בקליפ הבא תלמדו איך לקשור את הגלשן באופן בטיחותי ומהיר על גבי ספוגים - זה יקח לכם מעט יותר מ-30 שניות אך אם אם תעשו את זה באופן תכוף עקבי תפתחו מיומנות.

  1. השתמשו בשני ספוגים קשיחים והניחו אותם בקצוות הגג (כך משקל הגלשנים לא ימעך לכם את הגג).
  2. הניחו את הגלשן על הספוגים (הגלשן יכול להיות עם החרטום או הזנב קדימה אבל החרבות צריכות להיות כלפי מעלה).
  3. בדקו היטב שהגלשנים נחים רק על הספוגים ואינם נוגעים ברכב.
  4. קחו שתי רצועות עם אבזם קשירה. מתחו כל אחת מהן מעל הגלשנים מצד לצד.
  5. פתחו את ארבעת הדלתות (אל תעבירו דרך חלונות כי אח"כ לא תוכלו לפתוח את הדלתות).
  6. משכו את שתי קצוות כל רצועה אל תוך הרכב והדקו אותם בעזרת האבזם.
  7. כשסיימתם להדק את הרצועות ובדקתם שהכל מעוגן היטב, סובבו מעט את כל אחת הרצועות מעל הגלשנים בכדי שלא ירטטו ויעשו רעש בעת נסיעה מהירה.
שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים