ווידאו

מתגרה ב'קיר המוות': טוני הוק מרביץ סיבוב בספירלה

מאת יואב נקש נובמבר 25, 2015

אתם לבטח זוכרים את מופעי הקרקס שבהם אופנוענים רכבו על "קירות המוות"... אמנם מופעים אלו של רוכבים שמתגרים בגורלם בלופים אינסופיים כבר אינם נפוצים כבעבר, אבל מידי כמה זמן יש מישהו שדואג להזכיר לנו אותם וזאת גם אם הוא נוסע על סקייטבורד ומבצע לופ אחד. טוני הוק, הסקייטר האגדי כבר חגג את יום הולדתו ה-47 ועדיין אינו מפחד ללכת על טריקים חדשים שיכולים לשבור לו את העצמות בלי להתאחות. אלוף הסקייטבורד מצליח להשאר צעיר לנצח וזאת בזכות תרגילים כמו אלו שמתגרים במוות.

בסשן הבא שצולם עם מצלמת Sony Action Cam, טוני הוק הולך על תרגיל סיפרלה שלא נוסה בעבר - בערך כמו "קיר המוות" אבל כזה שיורד בצורה אנכית כמו בניאגרה של השירותים (אוקי נראה לי שהבנתם). ובכל זאת טוני נוסע על הקרש עם ארבעת הגלגלים ולא מרפה עד שהוא מצליח להשחיל את עצמו דרך הטריק. אין... הבנאדם הזה פשוט אלוף!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים