ווידאו
ווידאוטבע וחי ← טייגר אייי! נמר משוטט חדר לשטח בית ספר בהודו ונכנס לאטרף

טייגר אייי! נמר משוטט חדר לשטח בית ספר בהודו ונכנס לאטרף

מאת יואב נקש פבואר 16, 2016

היצר החייתי של חיות טרף מחייב אותם לחיות בטבע וברגע שהם טועים בדרכם ונכנסים למרחב אורבני הם מאבדים שליטה, מחפשים את היציאה, מפחדים... מתגוננים. התיעוד שהגיע משטח בית ספר בבנגאלור שבהודו מוכיח בדיוק את הנאמר. הנמר חדר לשטח לא מוכר ואיבד את הצפון. האנשים שסביבו ברחו וניסו להניסו אבל הנמר אובד עצות תקף - לא בכדי להרוג אלא בשביל לחיות.

האנשים ירו לכיוונו של הנמר אך במזל רב הם לא פגעו בו או באחרים. רק לאחר 10 שעות של השתוללות ופציעתם של שישה אנשים באורח קל, הנמר בן השש נלכד ונשלח לשמורת טבע להמשך טיפול (רפואי?). תקיפות של חתולים גדולים בהודו הם מקרים שהופכים עם השנים יותר שכיחים וזאת בשל הפיתוח המואץ וההשתלטות על שטחי פרא ויערות שדוחקים את הנמרים לשמורות קטנות. בשנת 2015 בלבד נהרגו שלושה אנשים על ידי נמרים באזור היערות שבמרכז הודו ובינואר האחרון נוספה עוד תקיפה קטלנית.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים