ווידאו
ווידאוגלישה ← Libre זה לא רק בקובה: לגלוש חופשי בכל רחבי אירופה

Libre זה לא רק בקובה: לגלוש חופשי בכל רחבי אירופה

מאת יואב נקש אוגוסט 01, 2015

לגלוש באירופה זו חוויה שאינה דורשת מאמץ רב. אפשר לנסוע מארץ לארץ, לגלוש בכל נקודה על הדרך או לתפוס "טיסת פנים" אל האיים הקנארים. במהלך פסטיבל סרטי הגלישה (Surf Filmfestibal) שנערך בסאן סבסטיאן בחבל הבאסקים בספרד, הוקרנו סרטי חובבים רבים ומיוחדים בנושא ספורט הגלים. אחד מאותם סרטים היה תיעוד טיולם של האחים אגוטה (Gorja ו- Inigo) שגלשו בסקוטלנד, בבאסקים, בצרפת ובקנאריים. הכי חופש שבעולם - Libre זה לא רק קובה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים