ווידאו
ווידאוגלישה ← בוגי וסלעים: מייסון הו וטום קארן בטיול לא שגרתי בבאלי

בוגי וסלעים: מייסון הו וטום קארן בטיול לא שגרתי בבאלי

מאת גבריאל דינקין יוני 12, 2016

מייסון הו וטום קארן הם לא בדיוק הצמד שהיינו משדכים לטיול משותף בבאלי אבל כנראה שעל אף הפער שבשנים והניגודים הרבים הם דווקא מתאימים מאוד האחד לשני. השניים הם לא מסוג הגולשים שיחפשו את המיינסטרים בפדאנג אלא יגלשו על בוגי ובמקומות נדחים שאף אחד לא היה מעז להתקרב אליהם גם עם גוגל אירת'.

הפרק "Burger Goes to Bali" הוא החלק הראשון בסדרת השגעון של מייסון הו "Licence to Chill". בפרק זה טום קארן גולש על בוגי, מייסון על סלעים וצ'יזברגר אוכל המברוגרים. צפיייה מהנה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
גבריאל דינקין

גדל והתחנך באשדוד, תמיד העדיף בריכה על פני ים ורק בשנים האחרונות הבין מה הפסיד. את מנת הים שלו קיבל בלימודי ביולוגיה ימית במכמורת, התאהב בגלים ובהפלגות. חולם להוציא טיולי גלישה וטיולים קולינרים ברחבי העולם.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים