ווידאו
ווידאוגלישה ← סשן גלישה מההתחלה: להרגיש כמו זבוב על הגלשן של נת'ן פלורנס

סשן גלישה מההתחלה: להרגיש כמו זבוב על הגלשן של נת'ן פלורנס

מאת יואב נקש יוני 04, 2020

כבר אין צורך לשאול איך זה היה מרגיש להיות כמו זבוב על קיר או על גלשן. נת'ן פלורנס הציב את המצלמה על חרטום הגאן שלו ויוצא לסשן פאן בווימיאה. הפוטג' הזה חף מכל עריכה ולוקח אותנו ל-26 דקות של נקודת מבט ייחודית. מרגע הוצאת הגלשן מהרכב אל ההליכה לחוף, קשירת הליש, החתירה לליין-אפ, הצ'יט-צ'אט עם החברים ועד תפיסת הגלים. דבר אחד שבהחלט לא נעלם מעינינו היה זה החיוך הענק שליווה את נת'ן בכל דקה - ההרגשה הנפלאה שבגלישה :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים