ווידאו
ווידאומוזיקה ← כמו האייריאלים של אחיה: לילי מאולה שרה בקול גבוה

כמו האייריאלים של אחיה: לילי מאולה שרה בקול גבוה

מאת יואב נקש ינואר 05, 2017

הכתבה הזו לא עוסקת במאט מאולה, הגולש הטכני והאייראיליסט שכבר קיבל ים של זמן מסך בעולם, אלא באחותו היפהפיה בעלת הקול הערב שממרטיט חושים כשהיא פוצה את פיה ושרה. לילי מאולה היא כוכבת בפני עצמה, כותבת ומלחינה את שיריה בעצמה - כשרון שקיבלה בהשראת  מרחבי הים והאנשים הקרובים לליבה. שיריה נוגים, קולה עוצמתי, ומעבר לסיפור חייהם של האח/אחות שמופיע לעיל (Holy Meola), לקט השירים הבאים של לילי לבטח ינעימו את זמנכם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים